Nieuw plein aan De Kersecorf

Een gelukkig nieuw jaar, een goede gezondheid en een nieuw plein aan de inkom. Dat zijn de zaken die we jullie en onszelf toewensen in 2024.
We laten er alleszins geen gras over groeien en zijn alvast begonnen met de heraanleg van het pleintje.
Zolang de werken bezig zijn, is het onthaal enkel bereikbaar via de Rijkeklarenstraat en de ontmoetingsruimte via de Sint-Jacobsstraat.Tijdens de werken is toegang via de werf verboden!
Gelieve goed uit te kijken en de instructies ter plaatse goed op te volgen om gevaarlijke situaties te vermijden.
Alvast vriendelijk bedankt voor jullie medewerking!
Zijn jullie benieuwd hoe het plein er in de toekomst zal uitzien? De ontwerpplannen zijn te bezichtigen in het onthaal en de ontmoetingsruimte van LDC De Kersecorf.
Contactinformatie
-
LDC De Kersecorf
Rijkeklarenstraat 83
8900 Ieper- tel. 057 451 780
- zorgnetwerk@ieper.be
- https://www.ieper.be/zorgnetwerk
Openingsuren
- Vandaag open van 10:00 tot 12:00, van 13:30 tot 16:30
- Morgen open van 10:00 tot 12:00